Kurs artystyczne tekstury tortów

Klienci wybierający ciasta zwracają uwagę nie tylko na walory smakowe, ale także na estetykę. Słodkie i jednocześnie efektowne torty stanowią doskonałe uzupełnienie ważnych uroczystości. Wypieki powinny zatem wyglądać oszałamiająco. Misterne zdobienia, finezyjne kształty to elementy, o które trzeba zadbać, żeby uzyskać niesamowity rezultat. Aby poznać tajniki tworzenia słodkich arcydzieł, warto zapisać się na szkolenie cukiernicze. Nasza pracownia specjalizuje się w realizacji artystycznych wyrobów. Chętnie dzielimy się wiedzą. Organizujemy kursy i warsztaty skierowane zarówno do doświadczonych cukierników, jak i osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę w branży.

Bogata oferta kursów

Proponujemy zajęcia o zróżnicowanej tematyce. Pokazujemy, jak wykonywać dekoracje z jadalnego papieru oraz masy cukrowej. Omawiamy także kwestie związane z materiałami stosowanymi w produkcji wypieków oraz tematy dotyczące barwienia. Podpowiadamy, co zrobić, żeby uzyskać intensywny kolor kwiatowych dekoracji. Tłumaczymy także, na co zwrócić uwagę, przygotowując artystyczne tekstury tortów na różne okazje, m.in. komunie, śluby czy kameralne przyjęcia.

W naszej ofercie można znaleźć intensywne 5-dniowe warsztaty, podczas których skupiamy się na przekazaniu kompleksowych informacji. Uczestnicy mają okazję poznać triki dotyczące pieczenia i składania biszkoptów, dekorowania ciast. Na koniec pokazujemy także, jak fotografować słodkości, aby zwracały uwagę klientów. Zajęcia mają charakter praktyczny – zapisane osoby wykonują autorski projekt, a następnie krok po kroku tworzą artystyczne wypieki. Popularnością cieszy się także kurs z tworzenia artystycznych tekstur tortów prezentujący metody przygotowania ozdobnych kwiatów. Zajęcia charakteryzują się wygodą, gdyż materiały dostępne w internecie można odtwarzać z dowolnego miejsca.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Szkolenia odbywają się w wielu miastach w Polsce. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktujcie się z nami telefonicznie lub mailowo. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.