Kurs cukierniczy dla początkujących

Wszystkie nasze kursy są dedykowane także osobom początkującym. 

Chcielibyście wziąć udział w kursie cukierniczym, ale obawiacie się, że posiadacie zbyt małe kwalifikacje? Patrząc na wyrafinowane desery i zdobiące je kompozycje artystyczne, można odnieść wrażenie, że to zajęcia dla doświadczonych cukierników, jednak nic bardziej mylnego. Nasza pracownia organizuje zróżnicowane szkolenia, w tym także kursy cukiernicze dla początkujących miłośników pieczenia. Szkolenie tego typu okaże się idealnym wyborem dla osób, które chcą poznać od podstaw tajniki przygotowywania i zdobienia wyrafinowanych tortów oraz deserów okolicznościowych. Zapoznajcie się ze szczegółową ofertą naszych szkoleń, aby przekonać się, dlaczego warto wybrać nasze szkolenia.

Wybierz kurs cukierniczy dla amatorów w Petite Pivoine

Z pewnością nie musimy Was przekonywać, że tworzenie i ozdabianie tortów to prawdziwa sztuka. Jeśli chcecie zadziwić obsługiwanych klientów lub swoich najbliższych kunsztem pieczenia oraz dekorowania słodkości, zapraszamy na kursy cukiernicze w Petite Pivoine. Szkolenia są organizowane w wielu polskich miastach, a tym, którym nie odpowiada ich lokalizacja, oferujemy dogodne kursy online. Tematyka zajęć jest niezwykle rozległa. Podczas spotkania z nami nauczycie się przygotowywać wykwintne torty, a także tworzyć misterne zdobienia: płaskorzeźby, kwiaty z jadalnego papieru oraz masy cukrowej.

Na szkoleniach cukierniczych uczymy przygotowywać torty na każdą porę roku, jak również desery na różne okazje: śluby, komunie, urodziny. Ponadto proponujemy kursy przygotowania słodkiego bufetu oraz pasujących do niego wypieków: makaroników czy mini-deserów. Oferujemy szkolenie cukiernicze dla każdego: zajęcia prowadzone są w taki sposób, by uczestnicy wynieśli z nich jak najwięcej wiedzy i praktycznych umiejętności. Ponadto zapewniamy niezbędne materiały i słodki poczęstunek. Nauka pieczenia i ozdabiania słodkości z naszą pracownią tortów artystycznych to nie tylko intensywne szkolenie, ale również wspaniała zabawa. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kursów cukierniczych.