Kurs fotografowania ciast tortów

Wykonanie artystycznego tortu stanowi ogromne wyzwanie. Ciasto powinno nie tylko rozpływać się w ustach, ale także przyciągać wzrok. Aby poznać tajniki związane z tworzeniem wyjątkowych wypieków, warto zapisać się na nasze szkolenia, podczas których pokazujemy poszczególne etapy związane z produkcją słodkich wypieków. Dzielimy się też praktycznymi radami oraz prezentujemy, jak fotografować torty i ciasta.

Jakie szkolenia wybrać?

Nasza oferta charakteryzuje się różnorodnością. Proponujemy m.in. 2-dniowe szkolenia stacjonarne. W trakcie zajęć omawiamy tajniki związane z przygotowaniem kwiatowych ozdób z masy cukrowej lub papieru jadalnego. Opowiadamy o zaletach surowców wykorzystywanych do produkcji słodkości.

Popularnością cieszą się również 5-dniowe warsztaty o wysokiej intensywności. Podczas spotkań przeprowadzamy uczestników przez wszystkie procesy związane z powstawaniem słodkich arcydzieł. Tłumaczymy, jak układać biszkopty oraz formować masę. Zdradzamy również detale związane z przygotowaniem dekoracji. W sposób szczególny skupiamy się na barwieniu elementów. Podpowiadamy, co zrobić, aby osiągnąć intensywny i jednocześnie trwały kolor. Ostatnim etapem szkolenia są fotografie wypieków. Przedstawiamy, w jaki sposób uzyskać wyjątkowe ujęcia, które zwrócą uwagę Waszych klientów.

ABC fotografii tortu

Uczestnicy naszych kursów to bardzo często właściciele oraz pracownicy cukierni, restauracji czy kawiarni. Prawidłowo wykonane zdjęcia pomagają w zdobyciu nowych odbiorców i stanowią doskonałą reklamę. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w zakresie tworzenia oraz fotografowania tortów. Przekazujemy, na co zwracać uwagę podczas sesji. Wskazujemy optymalny rodzaj oświetlenia. Podpowiadamy, w jakim miejscu najlepiej ustawić tort, aby uzyskać wyjątkowy rezultat. Demonstrujemy, jak utrwalić efektowne ozdoby i podkreślić ich kolorystykę.

Zachęcamy do udziału w szkoleniach. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały. Zajęcia odbywają się w różnych miejscach w Polsce. Aby poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.