Warsztaty cukiernicze w pracowni tortów Petite Pivoine

Jesteście pasjonatami tworzenia kunsztownych tortów? Chcielibyście odbyć wyjątkowy kurs cukierniczy, aby nabyć umiejętność przygotowywania wyrafinowanych ozdób, takich jak kwiaty cukrowe lub z jadalnego papieru? A może zafascynowała Was sztuka cukiernicza i dopiero pragniecie rozpocząć swoją przygodę z tą niezwykłą formą tworzenia słodkości? Jeśli tak, nasze szkolenia cukiernicze są właśnie dla Was! Dzięki zajęciom nie tylko nauczycie się, jak od podstaw przygotowywać nadzwyczajne wyroby cukiernicze i niebanalne dekoracje, ale także rozwiniecie umiejętności, które już w tym zakresie posiadacie. Jeśli tylko marzą Wam się warsztaty cukiernicze, Wrocław i Warszawa zapraszają na szkolenia!

Jakie kursy oferujemy?

Prowadzone przez nas szkolenia możemy podzielić na trzy grupy. W każdej znajdziecie niejeden specjalny kurs cukierniczy.

Oferujemy warsztaty, podczas których uczestnicy poznają tajniki tworzenia misternych kwiatowych dekoracji z jadalnego papieru i masy cukrowej. Każdy kurs obejmuje zarówno zapoznanie się z istotą materiału, z którego powstają kwiaty, metodą ich tworzenia, jak i barwienia, by były możliwie najbardziej podobne do tych naturalnych. Prowadzimy kursy cukiernicze m. in. we Wrocławiu, Warszawie, Łodzi czy Tarnowie.

Na naszych szkoleniach cukierniczych można też nabyć umiejętność tworzenia artystycznych tortów okolicznościowych. To coś więcej niż zwykły kurs cukierniczy. Poznacie sztukę przygotowywania eleganckich wypieków i ich misternych zdobień. Zapraszamy na tematyczne warsztaty cukiernicze we Wrocławiu i innych miejscowościach. Nauczycie się tworzyć m. in. torty na każdą z pór roku, zdobione płaskorzeźbą, malowane, komunijne.

Jak przygotować doskonały słodki bufet? Tego również dowiecie się podczas kursów cukierniczych w wielu miastach w Polsce. Poznacie tajniki tworzenia m. in. mini-deserów, makaroników i misternych dekoracji.

Wszystkie poniższe szkolenia dedykowane są także osobom początkującym w dziedzinie dekoracji tortów!