Pięciodniowy kurs cukierniczo dekoratorski

Pieczołowicie zdobione torty stanowią doskonały element uświetniający ważne uroczystości, takie jak jubileusze, komunie, chrzty, wesela. Przypominają prawdziwe dzieła sztuki, dlatego cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Chcielibyście poznać tajniki związane z tworzeniem oryginalnych wypieków? Polecamy 5-dniowe intensywne kursy cukierniczo-dekoratorskie. Na szkolenia mogą zapisać się początkujący oraz doświadczeni cukiernicy.

Dlaczego warto zdecydować się na kurs cukierniczo-dekoratorski?

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży cukierniczej. Organizowane przez nas szkolenia charakteryzują się dużą intensywnością. Przez 5 dni przekazujemy kompletne informacje. Przeprowadzamy uczestników przez wszystkie etapy związane z przygotowaniem piętrowego tortu. Pokazujemy, jak uzyskać oryginalne ozdoby i co zrobić, by ciasto było niepowtarzalne. Tłumaczymy również, jak zabezpieczyć i przechowywać wyroby. Ponadto skupiamy się na zaprezentowaniu aspektów związanych z fotografią. Dlaczego ta część szkolenia jest równie ważna? Odpowiednio wykonane zdjęcia przyciągają wzrok i uwypuklają atuty przygotowanych deserów, dlatego okażą się doskonałym sposobem na promocję Waszej cukierni.

Warsztaty odbywają się cyklicznie we Wrocławiu, grupy liczą max 4 osoby. Zachęcamy do zapisów. W przypadku pytań można skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.