Torty na wesele, ślub - Wrocław Warszawa

Tort na ślubŚlub i wesele to z całą pewnością jedne z najbardziej istotnych chwil, które pamięta się przez całe życie. Są to tak ważne okazje, że należy dołożyć wszelkich starań, aby ich przebieg był tak uroczysty i wspaniały, jak to tylko możliwe. W uświetnieniu tych momentów pomogą z całą pewnością nasze torty weselne, które stanowią pokaźnych rozmiarów dzieła sztuki cukierniczej. Staramy się sprawić, aby tak Para Młoda, jak i goście długo pozostawali pod wrażeniem naszych artystycznych wypieków. Jeśli to konieczne, staniemy na głowie, ale zrealizujemy wszelkie fantazje Przyszłych Małżonków odnoście tortu weselnego, aby ten wspaniały i jedyny w swoim rodzaju dzień uczynić dla nich jeszcze cudowniejszym i bardziej wyjątkowym. Zadowolenie nawet najbardziej wymagającego Klienta stanowi dla nas nadrzędny cel, który zawsze mamy przed oczami tworząc nawet najbardziej wymyślne i pracochłonne konstrukcje. Każdą z nich traktujemy, jako nasz wyjątkowy prezent dla Pary Młodej na nową drogę życia. Torty projektowane są we Wrocławiu i Warszawie a następnie dostarczane pod wskazany adres przez klienta.

Uważnie słuchamy, jakie potrzeby mają nasi Klienci. Ważne są dla nas ich marzenia i oczekiwania względem tego, jaki miałby być idealny tort na wesele. Wrocław i Warszawa to miasta (choć nie tylko), których mieszkańcy najczęściej decydują się na oddanie w nasze ręce wykonania tego cukierniczego arcydzieła. Wszystkie wypieki tworzymy na indywidualne zamówienie. Tort marzeń to nie tylko kwestia misternej dekoracji, ale także doboru kompozycji smakowych, rodzaju biszkoptu, kremu i innych detali. Dzięki temu powstają jedyne w swoim rodzaju i unikatowe torty weselne. Pomimo że powyżej wymienione miasta, to miejsca gdzie funkcjonują nasze pracownie, zapraszamy do współpracy również osoby z całej Polski.

Doskonale wiemy, jak ważne jest to, aby każdy element uroczystości weselnej był dopracowany w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Oprawa tego dnia powinna tworzyć harmonijną całość. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, by w wyjątkową atmosferę całej uroczystości doskonale wpisywał się również tort weselny. Nasze wypieki mogą zagościć na stole w dowolnym miejscu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią tortów, w której prezentujemy tworzone przez nas torty ślubne. Warszawa czy Wrocław to nie jedyne miasta, z których Pary Młode decydują się powierzyć nam przygotowanie tego niezwykłego wypieku.

Jeśli więc pragniecie, by Waszą wyjątkową uroczystość uświetnił niebanalny, inspirowany subtelnym pięknem natury tort ślubny zapraszamy do Pracowni Tortów Artystycznych Petite Pivoine!

Ile kosztuje tort weselny?

Zadzwoń lub napisz, a z chęcią udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.