Sięgnijcie po voucher na prezent

Praktyczne warsztaty z zakresu przygotowywania wykwintnych i ozdobnych tortów stanowią doskonały pomysł na prezent, by sprawić radość pasjonatom wypieków. Upominek w postaci vouchera sprawdza się zarówno w przypadku osób prywatnych chcących rozwijać swoje hobby, jak i profesjonalnych cukierników, którzy pragną szlifować praktyczne umiejętności. Organizowane przez nas kursy cechują się wyjątkową intensywnością. Podczas zajęć przekazujemy przydatne wskazówki – m.in. jak przygotować równe biszkopty. Zdradzamy również, co zrobić, żeby uzyskać jednolity i wyrazisty kolor dekoracji. Przedstawiamy też, jak otrzymać finezyjne ozdoby pasujące do różnorodnych ciast.

Proponujemy kursy dostosowane do indywidualnych preferencji. Osobom, którym trudno wygospodarować wolny czas, polecamy voucher na warsztaty w formie online. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ materiały wideo można odtworzyć w dowolnym momencie. Popularnością cieszą się także 2-dniowe oraz 5-dniowe szkolenia. W trakcie spotkań uczestnicy samodzielnie wykonują wypieki. Zaczynają od przygotowania biszkoptów i kolorowych mas, a kończą na zdobieniu słodkich arcydzieł. Warsztaty prowadzą Renata Olszańska, właścicielka cukierni „Babie lato”, a także Beata Tomasiewicz z Pracowni Tortów Artystycznych „Petite Pivoine”.

Voucher na prezent można wykupić na dowolny kurs. Lista szkoleń wraz z terminami oraz podaną lokalizacją znajduje się na naszej stronie internetowej. W przypadku pytań prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub mailową.