Wafer Paper Artistry – Opłatkowe kreacje


Zajmuję się papierem opłatkowym od 7 lat i ciągle odkrywam jego nowe możliwości…Zawsze fascynowała mnie jego lekkość i wszechstronność oraz łatwość tworzenia niekiedy bardzo skomplikowanych form.

Torty dekorowane opłatkiem mogą być delikatne i subtelne, ale też wyraziste i dramatyczne.

Zapraszam na zupełnie nowe szkolenie, podczas którego zabiorę Was w artystyczną podróż do świata kreacji z papieru waflowego.
Chciałabym przedstawić Wam wszystkie moje autorskie techniki pracy z papierem jadalnym, pokazać jego nieograniczone możliwości, a przede wszystkim uświadomić, że jedyne bariery w tworzeniu pięknych i skomplikowanych ozdób z papieru waflowego tkwią w naszych głowach.

Pierwszy dzień szkolenia będzie miał charakter techniczny- poznasz specyfikę pracy z papierem jadalnym – jak kolorować, malować, formować, z czym łączyć, jak przechowywać, kiedy zacząć i planować pracę nad dekoracją.
W pierwszy dzień pokażę Wam również jak wykonać „szybkie” i bardzo efektowne opłatkowe kwiaty -czasami do naszych projektów bardziej pasują abstrakcyjne dekoracje kwiatowe i te na szczęście formuje się znacznie szybciej niż „botaniczne” kwiaty. Na koniec wyjaśnię, jak rozplanować elementy dekoracyjne na torcie tak aby cały projekt był spójny.

Będziemy także rozmawiać o źródłach inspiracji do tworzenia wyjątkowych kreacji- myślę, że ta wiedza bardzo przyda się Wam w przyszłych, artystycznym przygodach.

Drugiego dnia każdy z was stanie przed własnym „białym płótnem”: 3-pietrowym tortem (będzie to 3 piętrowa atrapa, którą każdy z Was zabierze na pamiątkę i postawi w witrynce na widocznym miejscu do podziwiania dla klientów lub domowników ).
TERAZ ZACZNIE SIĘ PRAWDZIWA ARTYSTYCZNA ZABAWA.
Z moją pomocą każdy z Was przygotuje własny projekt wykorzystując wybrane techniki, których się nauczył… Kto wie, może sami odkryjecie nową, Waszą autorską technikę?

Cena szkolenia: 2100 zł
Miejsce szkolenia: Wrocław, ul. Reszelska 6/2
Dostępne terminy :
6-7.02
6-7.03
15-16.05

Warunkiem zapisu jest wpłata zaliczki rezerwacyjnej 500 zł ( po uprzednim upewnieniu się, że są jeszcze wolne miejsca), reszta jest płatna przelewem do 7 dni przed
szkoleniem.
Petite pivoine Beata Tomasiewicz
42 1140 2004 0000 3402 7705 7407
W tytule proszę wpisać koniecznie datę szkolenia, nazwiska uczestnikow i numer telefonu .
Po wpłynięciu zaliczki miejsce na kursie jest gwarantowane.