Kursy cukiernicze online

Jeżeli marzycie o tym, aby samodzielnie wykonywać misterne dekoracje na tortach, ciastach czy innych wypiekach, zapraszamy na wirtualne kursy. Prowadzimy je dla chętnych do poszerzenia wiedzy z zakresu cukiernictwa, zarówno osób dopiero stawiających pierwsze kroki w tej dziedzinie, jak i zatrudnionych na stanowisku cukiernika czy dekoratora ciast. Warsztaty cukiernicze online przypadną do gustu wszystkim, którzy preferują naukę domową, w swoim tempie i w znanym otoczeniu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

W tej chwili dostępne są 4 szkolenia:

Modelowanie kwiatów z papieru jadalnego (jaskier, peonia, anemon, dalia) – dostępne również w języku angielskim.

Artystyczne tekstury tortów (dostępne również w języku angielskim).

Modelowanie kwiatów z papieru jadalnego (róża angielska, magnolia, gałązka kwitnącej wiśni) – dostępne również w języku angielskim.

Modelowanie kwiatów z papieru jadalnego: róża, bratki, hortensja (ta lekcja jest w języku angielskim, ale nie ma problemu ze zrozumieniem po obejrzeniu poprzednich ).

Chętnie odpowiadam na wszelkie pytania i podpowiem nad czym popracować moim internetowym kursantom.

Dane do wpłaty

> Petite pivoine Beata Tomasiewicz

42 1140 2004 0000 3402 7705 7407

Cena 600 zł za 1 kurs, Przy zakupie całego pakietu 4 szkoleń – zniżka 400 zł.

Kursy online  to nagrane materiały szkoleniowe , do których kursant ma nieograniczony dostęp, a ich program jest identyczny jak szkolenia stacjonarnego.

Po otrzymaniu maila z potwierdzeniem przelewu, otrzymacie w ciągu 12 godzin dostęp do filmu instruktażowego. W tytule przelewu proszę wpisać nazwę szkolenia (Dostęp jest nieograniczony).

Czytaj więcej

Torty online – tworzenie wyrafinowanych, słodkich deserów, ciast i tortów, jak również ich zdobienie, wymaga talentu, wiedzy oraz kwalifikacji. Warto je rozwijać, decydując się na szkolenia cukiernicze organizowane przez profesjonalistów i pasjonatów cukiernictwa. Poprzez wzięcie udziału w kursach cukierniczych online poznaje się najnowsze trendy dekorowania wypieków oraz zdobywa umiejętności, dzięki którym przygotowywane torty i inne słodkie desery nabierają wyjątkowego wyglądu oraz smaku.

Zdarza się, że na przeszkodzie uczestnictwa w szkoleniach cukierniczych staje zbyt duża odległość, nietrafiony termin lub inne niesprzyjające okoliczności, nie oznacza to jednak, że musicie z nich rezygnować. Z myślą o tych miłośnikach wypieku i dekorowania tortów, którzy nie są w stanie dotrzeć na stacjonarne szkolenie, zaplanowaliśmy interesujące kursy cukiernicze on-line.

Profesjonalny kurs dekorowania tortów online

Kurs prowadzony drogą internetową to doskonała alternatywa klasycznych szkoleń, chętnie wybierana przez klientów, którzy nie mogą sobie pozwolić na udział w standardowych warsztatach. Za każdą taką decyzją stoją inne powody. Może być to zbyt duży dystans pomiędzy domem chętnego a ośrodkiem szkoleniowym, termin spotkań, który nie odpowiada danej osobie lub jakakolwiek inna przyczyna uniemożliwiająca jej uczestnictwo w lekcjach. Dla wielu ludzi znaczenie ma również brak konieczności interakcji z prowadzącym warsztaty oraz pozostałymi osobami korzystającymi z kursu. Jeszcze jednym istotnym czynnikiem wpływającym na zainteresowanie szkoleniami online może być nieograniczony dostęp. Na nasze szkolenie cukiernicze online można się zdecydować w dowolnej chwili, wybierając najbardziej sprzyjający moment.

Jeśli zainteresowała Was oferta warsztatów cukierniczych, zapraszamy na lekcje online organizowane przez pracownię tortów artystycznych Petite Pivoine. W ich trakcie nauczycie się, jak tworzyć wykwintne torty, słodkie desery czy ciasta, a następnie upiększać je poprzez misterne zdobienia. Gdy wybierzecie nasz kurs cukierniczy online, poznacie najnowsze trendy dekorowania słodkości, co może być bardzo przydatne w pracy zawodowej lub w życiu prywatnym. Będziecie w stanie wykonywać spektakularne wypieki, które zachwycą zaproszonych gości, czy to na kameralnym rodzinnym spotkaniu, czy na dużej uroczystości. Wasze dzieła będą zachwycać zarówno smakiem, jak i nietuzinkowym wyglądem.

Kreatywne zdobienie tortów online

Przygotowaliśmy dla Was cykl kilku lekcji w formie szczegółowego filmu instruktażowego. Przyłożyliśmy starań, aby przedstawione w nich zagadnienia były przystępnie opracowane. Dzięki temu każdy uczestnik kursu cukierniczego online, niezależnie od stopnia zaawansowania w dziedzinie cukiernictwa, będzie mógł z łatwością przyswoić materiał. Szkolenie przeprowadzane przez pasjonata sztuki cukierniczej przybliży Wam tajniki ozdabiania wypieków w sposób, który zachwyci patrzących.

Naszym specjalistą jest przyrodnik z wykształcenia oraz zamiłowania, który w swoich pracach czerpie inspiracje z natury. Wykonywane przez niego kwiaty z masy cukrowej czy papieru jadalnego oczarowały już niejednego. Dzięki warsztatom cukierniczym online i Wy zdobędziecie wiedzę oraz umiejętności tworzenia takich pięknych, wyglądających naturalnie dekoracji.

Inspirujące szkolenie cukiernicze online

Z myślą o osobach, które chcą zdobyć nowe umiejętności lub udoskonalić już posiadane, przygotowaliśmy cykl ciekawych lekcji online. Składa się z czterech części poświęconych kolejnym kwiatom. Podczas oglądania filmów instruktażowych dowiecie się, jak wykonywać jaskry, anemony, dalie oraz peonie. Wybraliśmy te gatunki, ponieważ przepięknie prezentują się na ekskluzywnych słodkich deserach oraz tortach okolicznościowych.

Zachęcamy do zdecydowania się na nasze szkolenie cukiernicze online, jeśli chcielibyście poznać techniki modelowania dekoracji z podanych wyżej kwiatów. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że sukcesywnie poszerzamy ofertę warsztatów z zakresu cukiernictwa. Namawiamy Was do śledzenia programu dostępnych kursów. W najbliższej przyszłości zapewne pojawią się w nim kolejne interesujące propozycje dla zwolenników niestandardowych form edukacji.

Zapraszamy do zapisów na warsztaty online. W domowych warunkach, w porze, która odpowiada Wam najbardziej, poszerzycie wiedzę na temat artystycznego ozdabiania wypieków cukierniczych. Gwarantujemy, że zdobyte umiejętności przyniosą Wam wiele korzyści oraz satysfakcji.