Kursy cukiernicze online

Zapraszam na 4 lekcje online – Jaskry, Peonie, Dalie, Anemony.
Cena 1 szkolenia – 200 złotych.

Cena całego pakietu 500 zł
Informacje i zakup lekcji: info@tort-artystyczny.pl

Po otrzymaniu maila z potwierdzeniem przelewu, otrzymacie w ciągu 12 godzin dostęp do filmu instruktażowego. W tytule przelewu proszę wpisać nazwę szkolenia ( Dostęp jest nieograniczony)

Tworzenie wyrafinowanych, słodkich deserów, ciast i tortów, jak również ich zdobienie, wymaga talentu, wiedzy oraz kwalifikacji. Warto je rozwijać, decydując się na szkolenia cukiernicze organizowane przez profesjonalistów i pasjonatów cukiernictwa. Poprzez wzięcie udziału w kursach cukierniczych poznaje się najnowsze trendy dekorowania wypieków oraz zdobywa umiejętności, dzięki którym przygotowywane torty i inne słodkie desery nabierają wyjątkowego wyglądu oraz smaku.

Zdarza się, że na przeszkodzie uczestnictwa w szkoleniach cukierniczych staje zbyt duża odległość, nietrafiony termin lub inne niesprzyjające okoliczności, nie oznacza to jednak, że musicie z nich rezygnować. Z myślą o tych miłośnikach wypieku i dekorowania tortów, którzy nie są w stanie dotrzeć na stacjonarne szkolenie, zaplanowaliśmy interesujące kursy cukiernicze on-line.

Dlaczego warto zdecydować się na cukierniczy kurs w internecie?

Kurs online to idealna propozycja dla osób, które bez wychodzenia z domu, w zaciszu własnej kuchni chcą rozwijać zdolności oraz poznawać tajniki wykonania eleganckich dekoracji na torty i inne słodkie desery. Internetowe szkolenie cukiernicze organizowane przez naszą pracownię tortów artystyczną Petite Pivoine ma formę szczegółowego filmu instruktażowego. Nagranie zostało przygotowane w taki sposób, by każdy, bez względu na to, czy jest doświadczonym cukiernikiem, czy amatorem, wyniósł z przedstawionej lekcji inspirujące doświadczenia oraz wiedzę.

Atutem szkoleń w internecie jest także nieograniczony dostęp, więc można się na nie zdecydować w najbardziej sprzyjającej chwili. Dla osób pragnących poznać technikę modelowania kwiatowych dekoracji przygotowaliśmy cztery lekcje online dotyczące wykonania jaskrów, anemonów, dalii oraz peonii – kwiatów, które wspaniale prezentują się na tortach okolicznościowych oraz ekskluzywnych deserach. Nasza oferta szkoleniowa nieustannie się rozwija, dlatego zachęcamy do śledzenia programu dostępnych kursów. Zapraszamy do skorzystania z dogodnej formy szkoleń w internecie.